Постелнини

Постелнини

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-32%
Единечни двобојни прекривки за кревет 140х200
Достапни бои: Виолетова-Зелена, Крем-Кафеава, Розева, Бордо-Крем, Зелена-Жолта. Пишете во коме..
1.100 MKD750 MKD
без ДДВ: 636 MKD
Двојна постелнина 200х200
Двојна постелнина Димензија: 200х200 Состав: 100% микрофибер Сетот е составе..
1.750 MKD
без ДДВ: 1.483 MKD
Автомобилска прекривка за миленици
Автомобилска прекривка за автомобил. Водоотпорна прекривка, клик-прицврстувачи за лесно постав..
1.590 MKD
без ДДВ: 1.347 MKD
-18%
Перница за стол 40х40
Перница за стол, 40х40 цм, Состав: 100% микрофибер. Полнеж: Сунѓер 15мм, PU18 Достапни бои:..
120 MKD99 MKD
без ДДВ: 84 MKD
Двојна постелнина 200х200
Двојна постелнина Димензија: 200х200 Состав: 100% микрофибер Сетот е составе..
1.750 MKD
без ДДВ: 1.483 MKD
Двојна постелнина 200х200
Двојна постелнина Димензија: 200х200 Состав: 100% микрофибер Сетот е составен од: Ј..
1.750 MKD
без ДДВ: 1.483 MKD
Двојна постелнина 200х200
Двојна постелнина      Димензија: 200х200      Состав:..
1.750 MKD
без ДДВ: 1.483 MKD
Двојна постелнина 200х200
Двојна постелнина Димензија: 200х200 Состав: 100% микрофибер Сетот е составен од: Ј..
1.750 MKD
без ДДВ: 1.483 MKD
Двојна постелнина 200х200
Двојна постелнина Димензија: 200х200 Состав: 100% микрофибер Сетот е составен од: Ј..
1.750 MKD
без ДДВ: 1.483 MKD
Единечна постелнина 140х200
  Единечна постелнина      Димензија: 140х200 Состав: 100% микрофибер ..
1.400 MKD
без ДДВ: 1.186 MKD
Двојна постелнина 200х200
Двојна постелнина Димензија: 200х200 Состав: 100% микрофибер Сетот е составен од: Јорган..
1.750 MKD
без ДДВ: 1.483 MKD
Единечна постелнина 140х200
Единечна постелнина Димензија: 140х200 Состав: 100% микрофибер Сетот е составен о..
1.400 MKD
без ДДВ: 1.186 MKD
Единечна постелнина 140х200
Единечна постелнина Димензија: 140х200 Состав: 100% микрофибер Сетот е составен о..
1.400 MKD
без ДДВ: 1.186 MKD
Единечна постелнина 140х200
Единечна постелнина Димензија: 140х200 Состав: 100% микрофибер Сетот е составен о..
1.400 MKD
без ДДВ: 1.186 MKD
Единечна постелнина 140х200
Единечна постелнина Димензија: 140х200 Состав: 100% микрофибер Сетот е составен о..
1.400 MKD
без ДДВ: 1.186 MKD
Двојна постелнина 200х200
Двојна постелнина Димензија: 200х200 Состав: 100% микрофибер Сетот е составен од: Јорган..
1.750 MKD
без ДДВ: 1.483 MKD
Единечна постелнина 140х200
Димензија: 140х200 Состав: 100% микрофибер Сетот е составен од: Јорганска навлака 140х210 ..
1.400 MKD
без ДДВ: 1.186 MKD

Адреса

MЕЛС
Мелс Груп дооел
Бул. Партизански Одреди бр.82/2, лок.25
(трговски центар Антико, Карпош 4)
Скопје

Контакт

  • 078/431411
  • melsgroup@mail.com

Facebook

MЕЛС © 2019. UKION SHOPS