Вреќи за отпад, јаки 35Л, 20/1 во ролна
  • Вреќи за отпад, јаки 35Л, 20/1 во ролна
  • Вреќи за отпад, јаки 35Л, 20/1 во ролна

Вреќи за отпад, јаки 35Л, 20/1 во ролна

55 MKD
без ДДВ: 47 MKD
Шифра на производ: 035
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Димензија: 49х60см

Произведено од HDPE

Боја: Жолта

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Адреса

MЕЛС
Мелс Груп дооел
Бул. Партизански Одреди бр.82/2, лок.25
(трговски центар Антико, Карпош 4)
Скопје

Контакт

  • 078/431411
  • melsgroup@mail.com

Facebook

MЕЛС © 2019. UKION SHOPS