Крем за омекнување на кожата на стапалата со овес и алое вера 75 мл

Крем за омекнување на кожата на стапалата со овес и алое вера 75 мл

260 MKD140 MKD
без ДДВ: 119 MKD
Шифра на производ: 06
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Смирувачки крем со висока регенерирачка моќ за сите типови кожа на стапалата. Ја прави кожата мека и нежна. Делува на местата каде има сува атопична кожа и го смирува црвенилото. Уникатната формула содржи масло од семка од маруула, што овозможува потхранување, ревитализирање и омекнување на кожата, дури за 30% повеќе од арганово масло, алантоин, екстракт од овес, шеа путер, витамин Ц и Е. Редовната употреба овозможува меки и негувани стапала.

Производител: Rays S.p.A Italy

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Адреса

MЕЛС
Мелс Груп дооел
Бул. Партизански Одреди бр.82/2, лок.25
(трговски центар Антико, Карпош 4)
Скопје

Контакт

  • 078/431411
  • melsgroup@mail.com

Facebook

MЕЛС © 2019. UKION SHOPS