Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Анти-бактериски душек за деца ''Dream Care'' 120x60 cm
Анти-бактериски душек за деца "Dream Care" со димензија 120х60 cm.   &nb..
1.690 MKD
без ДДВ: 1.432 MKD
-32%
Единечни двобојни прекривки за кревет 140х200
Достапни бои: Виолетова-Зелена, Крем-Кафеава, Розева, Бордо-Крем, Зелена-Жолта. Пишете во коме..
1.100 MKD750 MKD
без ДДВ: 636 MKD
-53%
Електрична турпија за стапала и нокти 2 во 1
Електричната турпија Роллов 2 во 1 е професионален, водоотпорен отстранувач на грубата и задебе..
1.490 MKD700 MKD
без ДДВ: 593 MKD
-43%
Крем за ексфолијација со овошни киселини и бисерна школка 100 мл
Интензивен крем за ексфолијација направен од овошни киселини и внатрешноста на бисерна школка. Крем ..
280 MKD160 MKD
без ДДВ: 136 MKD
-44%
Крем за испукани стапала со какао путер 75 мл
  Кремот за испукани стапала со какао путер е произведен за да го поттикне активниот процес ..
250 MKD140 MKD
без ДДВ: 119 MKD
-46%
Крем за омекнување на кожата на стапалата со овес и алое вера 75 мл
Смирувачки крем со висока регенерирачка моќ за сите типови кожа на стапалата. Ја прави кожата мека и..
260 MKD140 MKD
без ДДВ: 119 MKD
-33%
Нитрилни ракавици без талк и без латекс 20/1
Нитрилни ракавици за еднократна употреба, БЕЗ ЛАТЕКС, БЕЗ ТАЛК, нестерилни. Сина боја, анатомска фор..
180 MKD120 MKD
без ДДВ: 102 MKD
-18%
Перница за стол 40х40
Перница за стол, 40х40 цм, Состав: 100% микрофибер. Полнеж: Сунѓер 15мм, PU18 Достапни бои:..
120 MKD99 MKD
без ДДВ: 84 MKD
-33%
Ракавици без талк со алое вера 20/1
Латекс ракавици без талк, со алое вера за еднократна употреба, не стерилни, обложени со полимер. Зел..
180 MKD120 MKD
без ДДВ: 102 MKD
-33%
Ракавици со колоиден овес без талк со природен латекс 20/1
Ракавици со колоиден овес со природен латекс, без талк. Се користат за заштита од биолошки агенти, о..
180 MKD120 MKD
без ДДВ: 102 MKD

Адреса

MЕЛС
Мелс Груп дооел
Бул. Партизански Одреди бр.82/2, лок.25
(трговски центар Антико, Карпош 4)
Скопје

Контакт

  • 078/431411
  • melsgroup@mail.com

Facebook

MЕЛС © 2019. UKION SHOPS