Единечна постелнина 140х200
  • Единечна постелнина 140х200

Единечна постелнина 140х200

1.400 MKD
без ДДВ: 1.186 MKD
Шифра на производ: 008
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Димензија: 140х200

Состав: 100% микрофибер

Сетот е составен од:

Јорганска навлака 140х210

Чаршаф за јога 160х220,

Навлака за перница 50х70

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Адреса

MЕЛС
Мелс Груп дооел
Бул. Партизански Одреди бр.82/2, лок.25
(трговски центар Антико, Карпош 4)
Скопје

Контакт

  • 078/431411
  • melsgroup@mail.com

Facebook

MЕЛС © 2019. UKION SHOPS