Перница за стол 40х40
  • Перница за стол 40х40
  • Перница за стол 40х40
  • Перница за стол 40х40

Перница за стол 40х40

120 MKD99 MKD
без ДДВ: 84 MKD
Шифра на производ: 030
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Перница за стол, 40х40 цм,

Состав: 100% микрофибер.

Полнеж: Сунѓер 15мм, PU18

Достапни бои:  Розева, Портокалова, Сива,

Крем, Бела,  Црвена( Бордо), Виолетова.

При нарачка пишете во коментар која боја би сакале

да ви се достави.

Доставата е бесплатна за нарачка од најмалку 6 парчиња.

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Адреса

MЕЛС
Мелс Груп дооел
Бул. Партизански Одреди бр.82/2, лок.25
(трговски центар Антико, Карпош 4)
Скопје

Контакт

  • 078/431411
  • melsgroup@mail.com

Facebook

MЕЛС © 2019. UKION SHOPS