Нега на стапала

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-53%
Електрична турпија за стапала и нокти 2 во 1
Електричната турпија Роллов 2 во 1 е професионален, водоотпорен отстранувач на грубата и задебе..
1.490 MKD700 MKD
без ДДВ: 593 MKD
-43%
Крем за ексфолијација со овошни киселини и бисерна школка 100 мл
Интензивен крем за ексфолијација направен од овошни киселини и внатрешноста на бисерна школка. Крем ..
280 MKD160 MKD
без ДДВ: 136 MKD
-46%
Крем за омекнување на кожата на стапалата со овес и алое вера 75 мл
Смирувачки крем со висока регенерирачка моќ за сите типови кожа на стапалата. Ја прави кожата мека и..
260 MKD140 MKD
без ДДВ: 119 MKD
-44%
Крем за испукани стапала со какао путер 75 мл
  Кремот за испукани стапала со какао путер е произведен за да го поттикне активниот процес ..
250 MKD140 MKD
без ДДВ: 119 MKD

Адреса

MЕЛС
Мелс Груп дооел
Бул. Партизански Одреди бр.82/2, лок.25
(трговски центар Антико, Карпош 4)
Скопје

Контакт

  • 078/431411
  • melsgroup@mail.com

Facebook

MЕЛС © 2019. UKION SHOPS