Нега на раце

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-33%
Нитрилни ракавици без талк и без латекс 20/1
Нитрилни ракавици за еднократна употреба, БЕЗ ЛАТЕКС, БЕЗ ТАЛК, нестерилни. Сина боја, анатомска фор..
180 MKD120 MKD
без ДДВ: 102 MKD
-33%
Ракавици со колоиден овес без талк со природен латекс 20/1
Ракавици со колоиден овес со природен латекс, без талк. Се користат за заштита од биолошки агенти, о..
180 MKD120 MKD
без ДДВ: 102 MKD
-33%
Ракавици без талк со алое вера 20/1
Латекс ракавици без талк, со алое вера за еднократна употреба, не стерилни, обложени со полимер. Зел..
180 MKD120 MKD
без ДДВ: 102 MKD

Адреса

MЕЛС
Мелс Груп дооел
Бул. Партизански Одреди бр.82/2, лок.25
(трговски центар Антико, Карпош 4)
Скопје

Контакт

  • 078/431411
  • melsgroup@mail.com

Facebook

MЕЛС © 2019. UKION SHOPS