Крем за испукани стапала со какао путер 75 мл
  • Крем за испукани стапала со какао путер 75 мл

Крем за испукани стапала со какао путер 75 мл

250 MKD140 MKD
без ДДВ: 119 MKD
Шифра на производ: 05
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

 

Кремот за испукани стапала со какао путер е произведен за да го поттикне активниот процес на обновување на кожата, стимулирајќи брз и природен регенерациски процес на сувата и испукана кожа околу петите. Го спречува пукањето на петите, ја омекнува кожата, оставајќи ја мека и нежна. Содржи шеа путер,купуасу какао, алое вера, пантенол, витамин Ц и Е, уреа 5% кои овозможуваат беспрекорно потхранување и регенерирање на сувата и оштетна кожа.

Производител: Rays S.p.A Italy

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Адреса

MЕЛС
Мелс Груп дооел
Бул. Партизански Одреди бр.82/2, лок.25
(трговски центар Антико, Карпош 4)
Скопје

Контакт

  • 078/431411
  • melsgroup@mail.com

Facebook

MЕЛС © 2019. UKION SHOPS