Крем за ексфолијација со овошни киселини и бисерна школка 100 мл

Крем за ексфолијација со овошни киселини и бисерна школка 100 мл

280 MKD160 MKD
без ДДВ: 136 MKD
Шифра на производ: 07
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Интензивен крем за ексфолијација направен од овошни киселини и внатрешноста на бисерна школка. Крем со висока регенеративна моќ за сите типови кожа. Ја прави кожата на стапалата мека и нежна. Делува на местата каде има сува атопична кожа и ја смирува кожата, оставајќи ја мека и хидрирана. Содржи овошни киселини, алантоин, шеа путер, витамин Ц и Е.

Производител: Rays S.p.A Italy

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Адреса

MЕЛС
Мелс Груп дооел
Бул. Партизански Одреди бр.82/2, лок.25
(трговски центар Антико, Карпош 4)
Скопје

Контакт

  • 078/431411
  • melsgroup@mail.com

Facebook

MЕЛС © 2019. UKION SHOPS