Единечни двобојни прекривки за кревет 140х200
  • Единечни двобојни прекривки за кревет 140х200
  • Единечни двобојни прекривки за кревет 140х200
  • Единечни двобојни прекривки за кревет 140х200
  • Единечни двобојни прекривки за кревет 140х200
  • Единечни двобојни прекривки за кревет 140х200

Единечни двобојни прекривки за кревет 140х200

1.100 MKD750 MKD
без ДДВ: 636 MKD
Шифра на производ: 040
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Достапни бои:

Виолетова-Зелена, Крем-Кафеава, Розева, Бордо-Крем, Зелена-Жолта.

Пишете во коментар која комбинација би сакале да ја нарачате.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Адреса

MЕЛС
Мелс Груп дооел
Бул. Партизански Одреди бр.82/2, лок.25
(трговски центар Антико, Карпош 4)
Скопје

Контакт

  • 078/431411
  • melsgroup@mail.com

Facebook

MЕЛС © 2019. UKION SHOPS