Единечен чаршаф со ластик 90х200х30
  • Единечен чаршаф со ластик 90х200х30

Единечен чаршаф со ластик 90х200х30

490 MKD
без ДДВ: 415 MKD
Шифра на производ: 042
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Единечен чаршаф со ластик

Димензија: 90х200х30

Состав: 100% микрофибер

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Адреса

MЕЛС
Мелс Груп дооел
Бул. Партизански Одреди бр.82/2, лок.25
(трговски центар Антико, Карпош 4)
Скопје

Контакт

  • 078/431411
  • melsgroup@mail.com

Facebook

MЕЛС © 2019. UKION SHOPS