Домаќинство

Домаќинство

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Вреќи за отпад, јаки 240Л, 10/1 во ролна
Димензија: 95х125см Произведено од LDPE Боја: Црна ..
150 MKD
без ДДВ: 127 MKD
Вреќи за отпад, јаки 160Л, 10/1 во ролна
Димензија: 90х110 см Произведено од LDPE Боја: Црна ..
129 MKD
без ДДВ: 109 MKD
Вреќи за отпад, јаки 120Л, 10/1 во ролна
Димензија: 70х120см Произведено од HDPE Боја: Плава ..
95 MKD
без ДДВ: 81 MKD
Вреќи за отпад, јаки 60Л, 10/1 во ролна
Димензија: 60х72 Произведено од HDPE Боја: Плава ..
55 MKD
без ДДВ: 47 MKD
Вреќи за отпад, јаки 35Л, 20/1 во ролна
Димензија: 49х60см Произведено од HDPE Боја: Жолта ..
55 MKD
без ДДВ: 47 MKD
Економи вреќи за отпад, 200л, 10/1 во ролна
Димензија:95х125см Произведено од LDPE Боја: Црна ..
99 MKD
без ДДВ: 84 MKD
Економи вреќи за отпад, 120л, 10/1 во ролна
Димензија:70х120см Произведено од HDPE Боја: Црна ..
63 MKD
без ДДВ: 53 MKD
Економи вреќи за отпад, 60л, 10/1 во ролна
- Димензија: 60х72 см - 10 вреќи во 1 ролна  Произведено од HDPE  Боја: Црна ..
36 MKD
без ДДВ: 31 MKD

Адреса

MЕЛС
Мелс Груп дооел
Бул. Партизански Одреди бр.82/2, лок.25
(трговски центар Антико, Карпош 4)
Скопје

Контакт

  • 078/431411
  • melsgroup@mail.com

Facebook

MЕЛС © 2019. UKION SHOPS