Двојна постелнина 200х200
  • Двојна постелнина 200х200

Двојна постелнина 200х200

1.750 MKD
без ДДВ: 1.483 MKD
Шифра на производ: 041
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Двојна постелнина

Димензија: 200х200

Состав: 100% микрофибер

Сетот е составен од:

Јорганска навлака 200х200

Чаршаф за душек 240х220,

2 Навлаки за перница 50х70

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Адреса

MЕЛС
Мелс Груп дооел
Бул. Партизански Одреди бр.82/2, лок.25
(трговски центар Антико, Карпош 4)
Скопје

Контакт

  • 078/431411
  • melsgroup@mail.com

Facebook

MЕЛС © 2019. UKION SHOPS