Анти-бактериски душек за деца ''Dream Care'' 120x60 cm
  • Анти-бактериски душек за деца ''Dream Care'' 120x60 cm
  • Анти-бактериски душек за деца ''Dream Care'' 120x60 cm
  • Анти-бактериски душек за деца ''Dream Care'' 120x60 cm

Анти-бактериски душек за деца ''Dream Care'' 120x60 cm

1.690 MKD
без ДДВ: 1.432 MKD
Шифра на производ: 050
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Анти-бактериски душек за деца "Dream Care"
со димензија 120х60 cm.
 
 
Душекот е изработен од шупливи, термичко споени влакна со оптимална мекост.
Душек кој се карактеризира со природно проветрување во текот на спиењето.
Самото постојано непречено циркулирање на воздух не дозволува заостанување на влага како кај останатите душеци и со тоа не се развиваат услови за размножување на бактерии.
Производот е сместен во прекрасно изработена навлака за јога ADAPTIVE® која ја одржува нормалната температура на телото и не предизвикува потење на телото.
 
Доставата за Скопје е бесплатна.
Во останатите градови може да се испрати
преку Kargo Express или Post Express.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Адреса

MЕЛС
Мелс Груп дооел
Бул. Партизански Одреди бр.82/2, лок.25
(трговски центар Антико, Карпош 4)
Скопје

Контакт

  • 078/431411
  • melsgroup@mail.com

Facebook

MЕЛС © 2019. UKION SHOPS